COVID-19 SONRASI TÜRKİYE'DE TATİL YAPILACAK YERLER
İçindekiler:

COVID-19 SONRASI TÜRKİYE'DE TATİL YAPILACAK YERLER1) ANTALYA


Antalya, ülkemizin özellikle yurt dışından gelen turistlerin en uğrak noktalarından biridir. Güneşli havası ve doğal güzellikleri ile tercih edilmesiyle birlikte artık koronavirüs sonrasında da tatil yapılacak yerler arasında başta yer alıyor. Yeni dönem yaşam düzeninde, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kullanılan plajlar ve tüm sağlık kurallarına uygun olarak oteller hizmet vermektedir.


2) KAPADOKYA


Türkiye'nin doğal güzellikleri denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Kapadokya, turizm sektörünün en önemli bölgelerinden birisidir. İçerisinde bulunan vadi, balon turları ve güneşin her tonunu yaşayabileceğiniz Kapadokya'da sosyal mesafe kurallarına uyarak rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Yeni dönem sağlık kurallarına uygun olarak hizmet veren oteller ile tatiliniz boyunca sağlıklı bir şekilde dinlenebilir ve gün içerisinde dilediğiniz yerlere sosyal mesafe kurallarına uyarak seyahat edebilirsiniz. 


3) ŞANLIURFA


Şanlıurfa keşif yapmayı seven insanların en uğrak yerlerinden birisidir. Göbeklitepe'ye ev sahipliği yapmasıyla birlikte son dönemlerde ziyaretçisi oldukça yüksektir. Birçok tarihe şahitlik yapmış ve bünyesinde bulundurmasıyla birlikte ziyaretçilerine eşsiz bir tarih sunuyor. Sosyal mesafe kurallarına uyarak rahatça seyahat edebileceğiniz Şanlıurfa ile tarihi keşfedin.
4) BODRUM


Türkiye'nin tatil denildiğinde akla gelen diğer yerlerinden birisi Bodrum. Tatil cenneti olarak bilinen Bodrum'da mavinin ve yeşilin her tonunu görebilirsiniz. Yerli halkın ya da turistlerin en gözde yerlerinden biri olan Bodrum, güneşin gökyüzüne çıkmasıyla birlikte tatil sezonunu açmıştır. Denize yakın otelleri tüm sağlık kurallarına uygun olarak hizmet vermekle birlikte gelen misafirlerinde sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda tedbirli davranılmaktadır. Size en uygun Bodrum uçak biletini ucuzucur.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.
5) FETHİYE


Yamaç paraşütü denildiğinde akla ilk gelen yer olan Fethiye'de birçok hizmeti bir arada alabilirsiniz. Mavinin her tonunu denizde, yeşilin her tonunu ağaçlarında görebilir ve gökyüzününde hakimi olabilirsiniz. Turistlerin en gözde yerlerinden biri olmasıyla birlikte büyük denizi ile huzur ve tatili bir arada sunmaktadır. Yeni dönem yaşam düzeninde daha az kalabalık yerlerin tercih edilmesiyle birlikte Fethiye bu konuda oldukça tercih edilmektedir. Çevresinde bulunan otellerin tüm sağlık kurallarına uymasıyla birlikte gelen misafirlerinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak tatilini yapmasına önem verilmektedir. 
47
16
65
0

Instagram'da Ucuzucur