HER VEDA YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR
İçindekiler:

HER VEDA YENİ BİR BAŞLANGIÇTIRDünyaya açıldığımız kapımıza veda vakti…Kimimizin yıllarca korkudan binemediği, kimimizin de kendini pamuk tarlasında gibi hissettiği uçaklar, herhalde ülkemizde en çok Yeşilköy semalarında süzüldü. 1900’lü yılların başında askeri uçuşlar için kurulan ve yaklaşık 86 yıldır milyonlarca insanın taşınmasında ev sahipliği yapan ülkenin en büyük havalimanı, yolcular olarak bizim de dünyaya açıldığımız en büyük kapıydı.


En Uygun uçak bileti kampanyalarını takip edip, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizden ötürü soluğu aldığımız; bazen parmak arası terlik, bazen de kar botunu sığdırmaya çalıştığımız bavullarımızla yolculuk etmek için gittiğimiz havalimanı, artık kapasitesini doldurdu. Talebi karşılayamaz hale gelen Atatürk Havalimanı, bizim gibi kendi küçük dünyasının Evliya Çelebisi olmaya çalışanlar için gerekli pek çok noktaya uçuş imkânı sağlıyorken, 278 destinasyon ile yıllarca tüm dünyaya hizmet verdi. Hem İstanbul’un turistik bir şehir olması hem de transit yolcular için kritik konumu nedeniyle günlük 1100 uçuş zamanla yetersiz kaldı.
En uygun uçak bileti gittiği havaalanında altı kat daha büyük, aman kaybolmayın!Derken en uygun uçak biletinin adresi İstanbul Yeni Havalimanı yapıldı ve ilk etabı hizmete açıldı. Atatürk Havalimanı’ndan yaklaşık altı kat daha büyük olan İstanbul Havalimanı 150’den fazla havayolu şirketine ev sahipliği yapacak. En uygun uçak bileti ve 350 uçuş noktasına hizmet verecek. Belki bizler de bu vesileyle gitmeyi düşünmediğimiz ülkelere gidip, görmeyi hayal bile edemediğimiz şehirleri keşfederiz.Rakibi olan Dubai Havalimanı’ndan iki kat daha büyük olan yeni havaalanına seyahatinizden birkaç saat evvel gitmenizi tavsiye ederim. İçinde pek çok mağazanın, restoranın, kafenin; hatta otelin olacağı limanda kaybolma ihtimaliniz de oldukça yüksek. Şaka bir yana ilk etapta 90 milyon, sonrasında da 200 milyon yolcuya kapılarını açacak İstanbul Havalimanı. Bol bol seyahat etmek, oluşturacağınız yeni rotaların heyecanında kaybolmak için hava yolu şirketlerinin kampanyalarını takip etmeyi unutmayın.


Çoğumuz için alışkanlıklardan vazgeçmek zordur, ama en uygun uçak bileti adresi İstanbul Havalimanı’nda hatıralarımızda yer edecek yeni maceraların bizi beklediğini de aklınızdan çıkarmayın.
0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur