İZMİR’İN EN GÖZDE 6 HALK PLAJI
İçindekiler:

İZMİR’İN EN GÖZDE 6 HALK PLAJIİzmir, gerek kendine has güzelliği ile gerek plajlarıyla gerekse kültürel yapılarıyla her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan turizm cenneti bir ilimizdir. İzmir’in birbirinden güzel halk plajları, lüks ve pahalı tatillere nazaran daha ekonomik olduğundan yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiş durumda.Özellikle İzmir’in sahil yerleşimlerine yakın konumda yaşayanlar hafta sonu yaptıkları mini tatiller ile bu harika plajları verimli bir şekilde kullanabiliyorlar. Eğer İzmir’de yaşamıyorsanız ve İzmir’in bu mükemmel plajlarında tatil planınız varsa hemen ucuzucur.com adresinden uygun fiyatlı uçak bileti alarak İzmir’de mükemmel bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız eğlenceli ve ucuz bir tatil planı vaat eden halk plajları…İzmir’de Denize Girebileceğiniz 6 Halk Plajı
 

1. Seferihisar, Akkum Plajıİzmir’in Seferihisar ilçesinin şirin beldesi Sığacık’ta yer alan Akkum Plajı, Seferihisar’ın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilmektedir. Tertemiz deniz suyu ile mavi bayrağı hak etmiş olan bu plaj her türlü deniz aktivitesi için en ideal plajlardan birisidir.

2. Urla, Melengeç PlajıMelengeç Plajı, Urla’nın Demircili Köyü sınırlarında yer alan çakıl taşlı kumsalı olan bir plajdır. Deniz sıcaklığının oldukça düşük olduğu bu plaj, soğuk su hayranları için ideal bir yer.

 3. Çeşme, Kocakarı PlajıTatil severlerin abonesi olduğu Kocakarı Plajı, doğa ile iç içe bir tatil imkanı sunan plajlardan birisidir. Masmavi suyu ve sakinliği ile her yaştan insanın beğenisi kazanan Kocakarı Plajı’nda sakin ve huzur dolu tatil isteyenler için sezon dışı aylar(Mayıs, Eylül, Ekim) daha sakin olduğundan dolayı tercih edilmesi gereken aylardandır.4. Karaburun, Akvaryum Plajıİzmir’in bir diğer mavi bayraklı plajlarından olan Akvaryum Plajı, harika sahili ve masmavi deniziyle tatilcilere huzur dolu anlar yaşatan bir plajdır. Hafta sonu yoğunluğunu göz önünde bulundurmanız önemlidir. Eğer imkanınız varsa Akvaryum Plajı’na hafta içi gidebilir ve bu cennet yerde harika saatler geçirebilirsiniz.5. Çeşme, Ilıca PlajıTurizm’in önemli bölgelerinden Çeşme’nin bilindik plajlarından olan Ilıca Plajı, Melengeç Plajı’nın soğuk suyuna dayanamayanlar için ılık bir alternatif olarak göze çarpıyor.6. Çeşmealtı, Mavi PlajHafta sonu günübirlik tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği Mavi Plaj, İzmir şehir merkezine en yakın plajlardan birisidir.Mavi Plaj, tesisleri ile çocuklu aile tipleri için uygun bir plajdır. Özellikle şehir merkezine yakınlığı sebebi ile tercih edilme olasılığı en yüksek plajlardan birisidir.Sizlere bu yazımızda İzmir’de hem bütçe dostu hem de hafızalarınızdan silinmeyecek bir tatil imkanı yaşayacağınız plajları sıraladık. Siz de İzmir’in mavi bayraklı temiz plajlarında doğanın güzellikleri ile iç içe olmak istiyorsanız, Ucuzucur.com adresinden İzmir Uçak Bileti temin edebilir ve bütçe dostu tatilinize cebinizi yormayacak ucuz uçak bileti fırsatları ile mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.


0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur