BALKANLAR’DA VİZESİZ TATİL!
İçindekiler:

BALKANLAR’DA VİZESİZ TATİL!Bu yıl yaz tatilinizi yurtdışında geçirmek isterseniz, balkanların müthiş sahil şeritlerinde ki şehirlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik vizesiz gidebileceğiniz sahil şehirleri ile masrafları kısmış olacaksınız! Balkanlarda vizesiz gidebileceğiniz bazı ülkeleri sizler için derledik. Artık vizeyle uğraşmayacağınız bu ülkelere, en uygun uçak bileti için Ucuzucur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.1. Ohri-MakedonyaYurtdışında düşük bir bütçe ile iyi bir yaz tatili için en ideal kent Ohri’dir. Makedonya’nın tatlı sahil kenti olan Ohri’de muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Makedonya ve Arnavutluk arasında doğal sınır olan Ohri Gölü’nün, enfes manzarası eşliğinde yapacağınız tatil size çok iyi gelecektir. Üstelik çok kalabalık olmayan, bu sakin kente vizesiz seyahat edebilirsiniz. Ohri Gölü’nde kayık ile gezerken buraya iyi ki gelmişiz diyeceksiniz!

2. Kotor-Karadağ’a Uçak BiletiKaradağ’da Adriyatik Denizinin kıyılarında bulunan Kotor şehrinde, orta çağdan kalma tarihi bir tatil yapabileceğinizi biliyor musunuz? Dünya Miras Listesine girmiş orta çağdan kalma tarihi kent oldukça fazla ilgi görmektedir. Kotor şehrine yapacağınız vizesiz tatil ile harika manzaraların keyfini çıkartabilirsiniz.  Sadece uçak bileti alarak gidebileceğiniz Kotor’un, size tatil için bambaşka bir deneyim sunacağından emin olabilirsiniz.3. Budva-KaradağKaradağ’ın en önemli turizm yerlerinden olan Budva’da Adriyatik Denizi’nin kıyılarında mükemmel bir tatil yapabilirsiniz. Son yılların yeni gözdesi haline gelen Budva, özellikle yaz tatillerinde büyük ilgi görmektedir. Bu oldukça küçük, şirin sahil kasabasına vizesiz gidebilirsiniz. Bu yıl yaz tatilinizi Budva’da, Sveti Stefan Adası’nın büyüleyen manzarası ile ünlü plajlar ve eğlence hayatının tadını çıkartarak yapın.

4. Saranda-ArnavutlukSaranda ile İyon Denizi ve Adriyatik Denizi’nin buluştuğu yerde vizesiz tatilin keyfini çıkarın. Saranda’ya gittiğinizde, buranın neden Arnavutların gözdesi haline geldiğini anlayacaksınız. Saranda’nın popüler plajlarında güneşin ve iç açıcı denizin tadını çıkarın.

5. Avlonya-ArnavutlukArnavutluk’ta Avlonya’nın pırıl pırıl denizi ile huzurlu bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Burada bulunan Karaburun-Sazan Milli Parkı’nda yürüyüş yapmanızı da öneririz. Ayrıca bu güzel denizin görkemine kapılıp, Mimar Sinan tarafından inşa edilen Muradiye Cami ve Neşet Paşaoğlu Cami’ni ziyaret etmeyi unutmayın.Ucuz Uçak Bileti ve Vizesiz Balkanlar Tatili!Vize almanıza gerek kalmadan, uygun bir bütçe ile yurt dışında tatil yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı ucuz uçak bileti için Ucuzucur.com adresini ziyaret edin ve Balkanlarda yapacağınız tatilin keyfini çıkarın. 


0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur