HAVAALANINDA ÖNERMEDİĞİMİZ 10 EYLEM
İçindekiler:

HAVAALANINDA ÖNERMEDİĞİMİZ 10 EYLEMSize rahat bir yolculuk sunmak için tasarlanan havaalanları, sorguya alınarak, insanları sinirlendirerek ve uçağınızı kaçırarak keyfinizi alt üst edebilecek bir yerdir. Bu yazımızda Ucuzucur.com adresinden uçak bileti alıp, rahatınızı bozmadan seyahat edebilmeniz için size 10 tavsiyede bulunduk. 1.Havaalanına Sarhoş GelmekTatile henüz yoldayken başlamak isteyebilirsiniz ya da uçak korkunuz varsa içerek uçağa binmeyi düşünmüş olabilirsiniz. Fakat gideceğiniz yere ulaşmadan içmeye başlamak, sizin için biraz sıkıntılı olabilir. Son dakika değişikliklerini fark etmeyebilir, havaalanında mide problemleri çekebilirsiniz. Ayrıca uçak yeterince irtifaya ulaşmadan yerinizden kalmamanız, alkolün etkisiyle artacak tuvalet ihtiyacınızı sıkıntıya sokabilir.

 2.Pasaport Kontrolünde Yalan SöylemekPasaport kontrolü sırasında memurun sorduğu sorulara son derece dürüst bir şekilde cevap vermelisiniz. Kontrol memurları şüpheli davranışları ve yalanı tespit etmek için eğitilmişlerdir. Zira yalan söylediğiniz anlaşılırsa, kontrol memurunun sizi geri gönderme yetkisi olduğunu unutmayın. Özellikle seyahat nedeniniz ile ilgili dürüst davranmayı unutmayın.

 3.Yüksek Sesle Müzik DinlemekYüksek sesle video izlemeniz veya müzik dinlemeniz insanları rahatsız edebilir. Uçağın rötar yapması ile zaten sinirli olan insanların hedefi haline gelebilirsiniz. Havaalanında yaşanabilecek tartışmalara mahal vermeden, yapacağınız yolculuğun keyfini çıkarın ve müziğin sesini biraz kısmayı unutmayın. 4. Kalkış Panosuna İnanmamakKalkış panosunun üzerinde yazan “Gecikmeli” ibaresinin, bir anda “Kapıya Gidin” olarak değişmesine inanmayan insanlar vardır. Bu madde size ilginç gelebilir ama havaalanlarında böyle durumlar yaşanabilmektedir. Panoda uçağınızın rötar yaptığını görebilirsiniz ama bu gecikmeler size uzun bir zaman kazandırmayabilir. Çay içmek veya tuvalete gitmek için yeterli zamanınız olduğunu düşünebilirsiniz ama belki de sonra ki bakışınızda gecikme bir anda uçağı kaçırmanıza neden olabilir. Her zaman temkinli olmanızı tavsiye ederiz. 5. Personele Şaka YapmakHavaalanı biraz ciddi bir yerdir ve şaka yapmak için pek de uygun değildir. Yapacağınız şakalar ile personeli güldürebilirsiniz ama ciddiye alınırsanız güvenlik tarafından götürülmeniz kaçınılmaz olacaktır. Sizin için en iyisi, sorulan sorulara ciddi cevaplar vermek olacaktır.

 6. Kapı Önünde DolanmakUçuğun gerçekleşeceği kapının önünde dolaşanları ve kapı açılmadan sıra oluşturanları elbet fark etmişsinizdir. Uçuş öncesinde kapı meraklısı olmak ve kuyruk oluşturmak aslında pek de mantıklı değildir. Çünkü uçağa ilk binen de olsanız son binen de sonuç olarak aynı yere oturacaksınız. Yani, rahat olun uçağa önce binmeniz önemli değildir. 7. Uyumak, Uçak Bileti Almak Kadar Kolay Olmayabilir!Uçağa yetişmek için çok erken kalkmış ve yorgun olabilirsiniz. Her yerde uyuyabilecek durumda kalabilirsiniz. Havaalanında uyumak size, Ucuzucur.com adresinden uçak bileti almak kadar cazip gelebilir. Ancak dikkatli olun, siz biraz kestireyim derken uçağınız çoktan gideceği yere siz olmadan varmış olabilir. Uyuyacaksanız bile, en iyisi uçuş saatinden önce alarm kurmak olacaktır.

 8. Bir Anlık Öfkeye KapılmakHavaalanında ki stresli ve kalabalık ortamda sinirlenecek birçok şey bulabilirsiniz. Ama soğukkanlılığınızı kaybetmemenizi öneririz. Öfkenize yenik düşüp, havaalanı personeline kaba bir tutum sergilemek hoş karşılanmayacaktır. Zorlu şartlar altında çalışan havaalanı personeline kibar davranmaya özen göstermelisiniz. 9. Sıralara Kaynak YapmakHavaalanını hiç beklemediğiniz saatlerde oldukça kalabalık bulabilirsiniz. Kısıtlı zaman içerisinde sabrınız tükenebilir. Ama birçok insan da havaalanında sizin gibi stresli olabilir. Sıra bekleyen sinirli birinin önüne geçmeye çalışmanız sizin için pek de uygun olmayacaktır.10. Uçak Bileti Almak İçin Ucuzucur.com’u KullanmamakUçak bileti için yüksek ücretler ödemek yerine, Ucuzucur.com adresinden ucuz uçak bileti almak sizin için en iyisi olacaktır. Bırakın, bilet fiyatları cebinizi yakmasın!

    


0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur