UÇUŞTAN ÖNCE 8 TAVSİYE
İçindekiler:

UÇUŞTAN ÖNCE 8 TAVSİYEHavaalanına gitmeden önce ve uçağa binmeden önce yapabileceğiniz, uçak yolculuğunuzu sizin için daha rahat hale getirecek pratik bilgileri topladık. Sık sık uçağa binenlerin zaten uyguladığı, uçuştan önce işinizi kolaylaştıracak 8 maddeyi sizler için derledik. Özellikle daha önce uçağa binmediyseniz, Ucuzucur.com adresinden ucuz uçak bileti aldıktan sonra bu listeyi kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.1. Biniş Kartının Görüntüsünü AlınHavaalanının internet erişiminde veya telefonunuzun internetinden doğabilecek aksaklıkları önlemek için, biniş kartınızın ekran görüntüsünü almanızı öneririz. Özellikle şansız olduğunuzu düşünüyorsanız, bu ihtimali de göz önünde bulundurun deriz. Küçük bile olsa bütün ihtimalleri düşünmeniz ve ona yönelik önlem almanız sizin için en iyisi olacaktır.2. Havaalanı Hakkında Bilgi EdininUçak bileti aldığınız havaalanı hakkında, nerede olduğu, ulaşımının nasıl olacağı gibi bilgileri yola çıkmadan önce öğrenmeniz çok önemli. Hele İstanbul gibi yoğun trafiği olan bir ildeyseniz yolu ve zaman çizelgenizi iyi ayarlamanız gereklidir. Siz henüz yoldayken, uçağınızın gideceği yere siz olmadan ulaşmış olmasını istemeyiz.3. 
Biniş Kartının Çıktısını AlınTeknolojinin ilerlemesiyle, her şeyin akıllı telefonlardan yürütüldüğü bir döneme girmiş olsak bile siz yine de biniş kartının bir çıktısını alın. Ne zaman bir sıkıntı yaşanacağı belli olmaz, belki de bir bakarsınız telefonunuzun şarjı bitmiştir.4. 
Alarm KurunHavaalanında uçağınızın kalkış saatini beklerken uyuya kalabilir, alışveriş yaparken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyebilirsiniz. Bu yüzden uçağınızın kalkacağı saatten yarım saat öncesine saat kurmanız, sizi oldukça rahatlatacaktır.

 5. Mücevherlerinizi ÇıkarınHavaalanında güvenlik kontrolünün ne kadar sıkı olduğunu duymuşsunuzdur. Saat, küpe, yüzük gibi mücevherleriniz alarmın ötmesine neden olabilir. Bu yüzden güvenlik kontrolünde ötmek istemiyorsanız mücevherlerinizi, el bagajınıza bırakmanızı öneririz. Zira alarmlar yüzünden girebileceğiniz detaylı vücut araması, pek de hoşunuza gitmeyebilir.

 6. Plastik Poşet EdininŞeffaf ve fermuarlı plastik poşetlerden, yanınızda bulundurmanız sizin için iyi bir fikir olabilir. Çünkü çoğu havaalanında, bu tarz torbalar çok pahalı fiyatlarla satılmaktadır ve kişisel bakım malzemeleri gibi küçük çaplı eşyalarınızı koyabilecek bir yere ihtiyacınız olabilir.

 7. Uçağa Binmeden Etrafınıza BakınBirçok yolcu uçağa binmeden önce havaalanında beklerken eşyalarını bekleme salonunda unutmaktadır. Uçağınızı beklediğiniz sırada her ne yapıyorsanız yapın, uçağa binmeden önce mutlaka etrafınıza bir göz atmanızı öneririz. Özellikle pasaport ve biniş kartı gibi önemli eşyaları, oturduğunuz kafede, tuvalette ya da bekleme salonunda unutmanızı istemeyiz.8. Uçak Bileti Almadan Önce Ucuzucur.com Adresini Ziyaret EdinUçak bileti almadan önce Ucuzucur.com adresini ziyaret edin ve uçak bileti için çok yüksek miktarlar ödemeyin. Çok daha az bir ücret ödemek varken neden pahalı uçak bileti alasınız?


0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur