EKONOMİ SINIFINDA FİRST CLASS UÇUŞ HİSSİ
İçindekiler:

EKONOMİ SINIFINDA FİRST CLASS UÇUŞ HİSSİBüyük rahat koltuklar, seyahat paketleri, en iyi yiyecekler ve mükemmel bir hizmet, First Class için ayrılmış rahat bir bölüm. Belki bu hizmetlerin tamamına sahip olamazsınız ama ekonomi sınıfında seyahat ederken uçuş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak için Ucuzucur.com adresini ziyaret edin. Daha sonra sizde ekonomi sınıfında yapacağınız yolculukta, bu maddeleri takip ederek First Class hissi yaşayın.

Koltuk Seçimine Dikkat EdinKoridor tarafında bir koltuk seçmek, sürekli tuvalete kalkan yolculara müsaade etmek anlamına gelebilir.  Özellikle cam kenarını tercih etmeniz, hem birinin sizi rahatsız etme olasılığını düşürecektir hem de keyifli bir manzara eşliğinde yolculuk etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca ekstra koltuk aralığını düşünerek acil çıkış koltuklarını seçmenizi önermeyiz. Çünkü bu koltuklar genelde geriye yaslanmazlar.

Şişme Ayak Desteği EdininÖzellikle uzun süreli seyahatlerde uzun süre aynı pozisyonda oturmak ayaklarda şişkinlik ve eklem ağrılarına neden olabilir. First Class yolculuklarında sıradan sayılabilecek ayakaltı yüksekliği, ekonomi sınıfında da sağlayabileceğiniz bir konfordur. Şişme ayak desteği ile ayaklarınızın hafif yukarıda olması size daha rahat bir yolculuk sağlayacaktır.

Uyku Bandı GetirinUçuşunuz sırasında uyumayı düşünüyorsanız mutlaka bir uyku bandı edinin. Çünkü uyku bandı, ışığı engelleyecek ve size daha kolay uykuya geçiş fırsatı sunacaktır. Işık gözünüzü rahatsız etmezken daha derin ve rahat bir uyku çekebilirsiniz. Uyku bantları uzun süreli uçuşlarda kurtarıcınız olabilir.

Kaliteli Seyahat Yastığı EdininEkonomi sınıfında verilen zayıf yastıkları bilirsiniz. İçi neredeyse boş, dümdüz yastıklar size rahat bir yolculuk sağlamayacaktır. Uçuş sonrasında boyun ağrısı çekmeyeceğiniz, rahat bir uyku için kaliteli bir seyahat yastığı edinin. Özellikle boyun bölgesini kavrayacak kaliteli bir yastık uçuş sırasında size oldukça fazla rahatlık sağlayacaktır.

Kendi Battaniyenizi TaşıyınUçuşun soğuk geçmesi ihtimaline karşı, yanınızda küçük boy bir battaniyenin bulunması size büyük bir fayda sağlayacaktır. Uçak yolculukları sırasında battaniye her zaman verilmez ve verilse bile hijyen koşulları çok da fazla önemsenmeyebilir. Üşümeden, temiz ve rahat bir yolculuk için kendi battaniyenizi getirmeniz en iyi fikir olacaktır.

Kişisel Bakım Çantası BulundurunUçak yolculuklarını daha konforlu hale getirmek için First Class’taki yolculara ücretsiz kişisel bakım paketleri verilmektedir. Ekonomi sınıfında sizde kendi konforunuzu sağlamak için fermuarlı plastik torbalar kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman cildinizi nemlendirin ve losyonlar ile daha ferah bir yolculuk geçirin.

Gürültü Önleyici Kulaklık EdininFirst Class yolcuğunda ki sakin ve kaliteli yolculuk hissini yaşamak istiyorsanız, mutlaka bir gürültü önleyici kulaklık edinmenizi öneririz. Yolculuğunuzun sonunda yoğun bir baş ağrısı çekmenizi istemeyiz. Zira yan koltuğunuzda ağlayan bir bebek veya ön koltuğunuzda uzun uzun sohbet eden arkadaşlar olabilir. Müzik dinlemeseniz de büyük kulaklıklar gürültüyü engelleyecek ve daha sakin bir yolculuk keyfi yaşayabileceksiniz.

Duty Free ile Kendinizi ŞımartınFirst Class’taki ikramların kalitesini elbet fark etmişsinizdir. Sizde ekonomi sınıfında lüks çikolatalar ve aperatifler ile kendi kalitenizi oluşturabilirsiniz. Uçakta ki kurallara uyarak, Duty Free’den yapabileceğiniz uçuş öncesi alışveriş ile yolcuğunuz sırasında kendinizi şımartın.Ucuz Uçak Bileti İçin Ucuzucur.com Adresini Ziyaret EdinKolay ve pratik bir şekilde en ucuz uçak bileti almak istemez misiniz? İster ekonomi sınıfı ister First Class olsun, en ucuz uçak bileti için Ucuzucur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


3
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur