TATİLİNİZ İÇİN 7 VİZESİZ ÜLKE
İçindekiler:

TATİLİNİZ İÇİN 7 VİZESİZ ÜLKETatil için gidebileceğin, en iyi 7 vizesiz ülkeyi senin için listeledik. Hem farklı bir tatil yapmak, hem de çok uğraşmak istemiyorsan, bu vizesiz 7 ülke tam sana göre! Vize almak için uğraşmana gerek kalmadan hemen Ucuzucur.com adresinden ucuz uçak bileti alarak, keyifli bir tatile çıkabilirsin.

 1. GürcistanPasaport olmadan gidebileceğin 7 ülkeyi listelerken, önce komşu memleket olan Gürcistan’ı ele almak istedik. Gürcistan’ın başkenti Tiflis ve Batum’a giderek, yakın, güzel bir tatil yapabilirsin. Gürcistan sana, tarihi yapılarıyla olduğu kadar doğasıyla da iyi bir tatil yaşatacaktır. 2. Ucuz Uçak Bileti ile UkraynaUkrayna’ya gitmek ister misin? Ukrayna vizesinin kalktığını zaten biliyorsundur. Ukrayna’ya gitmek istiyorsan sadece kimlik kartın yeterli olacaktır. Kiev, Odessa ve Kharkiv gibi yerlere ucuz uçak bileti alarak direkt gidiş yapabilirsin. 3. MakedonyaBalkanlarda yapabileceğin güzel bir tatil için Makedonya iyi bir alternatif olacaktır. Burada doğal güzelliklerin keyfini çıkararak, sakin bir tatil geçirebilirsin. Vizesiz tatil yapmak isteyenler, kesinlikle Makedonya’yı es geçmemeli! 4. EndonezyaEndonezya özellikle balayı için çiftlerin oldukça tercih ettiği, bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Bünyesinde, oldukça meşhur Bali adasını, daha binlerce ada ve volkanı barındıran ülkeyi vizesiz gezebilirsin. Burada çoğu ülkede göremeyeceğin kadar çok doğal güzellik seni bekliyor! 5. BrezilyaErkeklerin Brezilya denilince aklına futbol, kadınların ise fön gelse de burada görmen gereken oldukça fazla yer var. Amazon Ormanları ve daha birçok güzelliği barındıran Brezilya, geniş bir Kuzey Amerika ülkesidir. Doğal güzelliklerin yanı sıra burada, sıcakkanlı insanlar ve danslarla için ısınacak. Ayrıca Brezilya vizesiz gidebileceğin en iyi ülkelerden biri!

 6. JaponyaEn farklı deneyimler yaşabileceğin, inanılmaz bir tatil için mutlaka Japonya’yı ziyaret etmelisin. Burada tamamen farklı bir kültür, yemek ve yaşam tarzını tanıyabilirsin. Japonya’ya giderek, meşhur Tokyo ve Osaka’yı filmler haricinde görmek istemez misin? Üstelik Japonya’ya gitmek için vize gerekmiyor! 7. En Ucuz Uçak Bileti ile TaylandHareketli ve eğlenceli bir tatil yeri arıyorsan Tayland tam sana göre! Ancak ben sakinlik taraftarıyım diyorsan, Tayland’da pırıl pırıl deniz ve güneş eşliğinde yemyeşil bir tatil de geçirebilirsin. Egzotik Asya ülkesi keşfetmek istersen, Tayland en iyi tercih olacaktır. Hem de Ucuzucur.com adresinden alacağın en ucuz uçak bileti ile vizesiz gidebileceksin!


0
0
0
0

Instagram'da Ucuzucur